O mne

Jenny Spartan

V skratke o mne

“Zmenou svojho myslenia, zmeníme svoj život.” Je to motto, ktoré si ma doslova našlo.  Bolo 3.9.2016, kedy som sa definitívne rozhodla postaviť na štart. Na štart, ktorý znamenal pre mňa neskutočne veľa. Začala sa moja cesta učenia, disciplíny, sebadôvery, pozitívneho myslenia, jednoducho zmena k lepšiemu JA.

Vykročila som zo svojej komfortnej zóny a začala sa moja cesta aktívnejšieho a šťastnejšieho života. Zaujímavé na tom je to, že tento proces sa vôbec nemusí zastaviť a preto je to zábava. Som mamou dvoch dcér a šťastnou manželkou. Svojím rozhodnutím zmeniť sa, som nepriamo motivovala aj svoju rodinu. Aktívne sa venujem prekážkovému behu Spartan Race a mám rada výzvy akéhokoľvek druhu.

Postupom času som sa rozhodla podeliť sa so svojimi zážitkami na sociálnych sieťach písaním reportov z pretekov, pridávam motivačné tréningové videá, fotky. Mám radosť z toho, ak môžem dať kúsok zo seba aj ostatným ľudom, ktorí potrebujú “nakopnúť”, niečo zmeniť, jednoducho, ak viem, rada pomôžem. Postupne som sa oblasti športu začala venovať oveľa viac, či už vzdelávaní o zdravej strave alebo o cvičení. Absolvovala som aj kurz kondičného trénera a začala som sa venovať aj práci s deťmi. Celá rodina pretekáme a “nakopli” sme sa k aktívnejšiemu životu.

Postupne som sa stala Ambasádorkou Spartan Race a dokonca sa Spartan stal aj mojou prácou a teda, svojim rozhodnutím niečo zmeniť sa stalo to, že milujem to robím a práca je mojím koníčkom a napĺňa ma. Dôležité je urobiť ten správny krok vpred, nebáť sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a potom sa začnú diať prekrásne veci, ktoré vo Vás zanechajú nezabudnuteľné spomienky.

Jenny Spartan

Galéria