S Vladkom sme ešte vychytili mimo turistickú sezónu a rozhodli sme sa pre rýchly výlet do Kremnice na Skalku, nakoľko toto miesto bolo napísané v mojom zozname miest, ktoré by som chcela navštíviť. Vyrazili sme skoro ráno, veď ako inak, keďže za všetkým na Slovensku si musíme my z východu privstať, no ale človek si zvykne. Jediná nevýhoda našej polohy, najbližšie snáď máme Slovenský raj, no takých 2,5 hodiny cesty autom.

O ferrate Skalka som si čítala, prezerala obrázky a uchvátil ma najdlhší visutý most, ktorý zdolať bolo mojim cieľom. Na miesto sme dorazili pred obedom, nebol tam ruch, len krásne svietilo slnko. Počasie sme vychytali ako na objednávku. Hneď pri parkovisku je požičovňa ferratovej výstroje. Nemuseli sme sa dopredu objednávať, lebo ľudia tam ešte neboli v hojnom počte, ale počas sezóny je potrebné si výstroj /ak nemáš vlastnú/ rezervovať. Môžeš mať výstroj na 4 hodiny /10 €/ alebo na celý deň /15€/ a treba zložiť kauciu v hotovosti 50€ za výstroj, ktorá sa pri vrátení nepoškodeného setu vráti.

Mali sme dve možnosti výberu, doľava alebo doprava. Môžeš si vybrať Ferrata Skalka alebo Via ferratový svet. My sme zvolili miesto, kde bol visutý most. Po približne 20 minútach sme sa dostali na miesto s informačnou tabuľou, kde sme našli rozdelenie ferrát aj s obtiažnosťou. Značenie bolo trošku mätúce a nevedeli sme, kde reálne začať. Najskôr sa nám podarilo nájsť vyhliadkové miesto tzv. Titanic, kde sme si užili nádherné výhľady. Most sme najprv našli, ale z opačnej strany. Pri všetkých ferratách si treba dávať pozor, aby ste neboli v protismere. Takže našli sme ho z opačnej strany, kde som predýchala tú dĺžku a hĺbku som nechcela riešiť. Dôležité bolo splniť cieľ cesty a to prejsť po moste a prežiť. Konečne sme našli správnu cestu, kde sa začínali vlastne všetky ferraty. Most je pred nami a vyzerá zaujímavo.

Pre tých, ktorý nemajú problém s výškami, žiadny problém. Pre mňa rešpekt na prvom mieste. S výškami sa postupne učím pracovať, nakoľko mám už za sebou jeden nepekný zážitok, kedy som škaredo padla z výšky. Takže cesta na ferratu Skalka bola mojím očistcom, kedy som bojovala so všetkými svojimi démonmi v hlave. Samozrejme pred cestou samotnou je potrebné si spraviť aj fotku však? Prvé kroky po moste. Čím ďalej som bola od Vladka, tým to bolo divnejšie. Most bol labilný aj pevný zároveň. Výhľady asi boli pekné. Preto asi, lebo ja osobne som ich nevnímala sústredila som sa na každý jeden krok, ktorý urobím vpred. V polovici mosta to bolo divné, nebolo cesty späť. Bola som nesvoja, ale v hlave som sa videla na druhom konci a v bezpečí. Pomaly krok za krokom. Ku koncu trošku zafúkalo a most sa poriadne hýbal. Bolo to zvláštne a jediná vec, ktorú som chcela je byť už na niečom pevnom. Zážitok ok, ale pocit byť pevnými nohami na zemi na nezaplatenie. Nabudúce určite repete, len treba vychytať dobré počasie, lebo neodporúča sa ísť po                       moste, ak príliš fúka a prší.

 

Prvú výzvu máme za sebou a ideme na ďalšiu. Podľa značiek sme sa vybrali na tzv. Zostupovku, kde sme sa dostali na miesto, kde sme si mohli vybrať ferratu, akú sme chceli. Ešte k tej zostupovke, dala mi zabrať, hoci obtiažnosťou nebola ťažká. S mojimi krátkymi nohami som mala čo robiť, aby som dočiahla na stupačky. Trošku som si ponadávala a bola som z toho mierne rozladená. Vybrali sme sa na ferratu s miernou obtiažnosťou a teda cieľ bol Trubačova veža. Nevedeli sme kam a ako, len sme vybrali tú „najľahšiu“ cestu. Šla som teda prvá a Vladko bol za mnou, ak by dačo, ale to bolo jedno, lebo tak či onak som si musela poradiť sama. Stupačky boli ďaleko, nadávala som na to, nevedela som sa adaptovať. Všetko mi prišlo také zložité a obtiažne, hoci to bola podľa obtiažnosti easy cesta. Dostali sme sa miesto také úzke, kde som mala veru problém aj ja. S ruksakom sa tam nedalo prejsť a museli sme si ho len podať. A potom to začalo, miesto, kde som nevedela, čo mám robiť. Stupačky tam neboli, len železné lano a ja krátka som hútala, čo budem robiť a to sme už boli vo výške, ktorú som nechcela ani len vidieť. Čo som podcenila, boli topánky, v ktorých som sa necítila isto a to mi vôbec nepridávalo na sebaistote. Už mi tiekli slzy, nadávala som a frustrovalo ma to, že sa už touto cestou nevrátim a ešte treba ísť hore a hore. Nakoniec sme vyliezli skalu zaistení len o lanko bez stupačiek.

                                                                   

So slzami a strachom v očiach som dosiahla cieľ cesty. Sme na mieste Trubačova veža, kde je naozaj nádherný výhľad. Chvíľu som sa cítila v bezpečí a bola som aj rada, že to mám za sebou, no to najhoršie pre mňa ešte len prišlo. Prejsť kúsok po jednom natiahnutom lanku na druhú stranu, kde bol koniec ferraty. Pre mňa v tú chvíľu nemysliteľné, nemožné dosiahnuť cieľ. Myseľ sa mi vrátila k môjmu zážitku z pádu. Nevedela som, dýchať, bála som sa tmy podo mnou, že tam zomriem, že ak sa šmyknem, tak sa zbláznim. Strach bol neskutočne silný, ale to lanko nebolo dlhé, len moja myseľ ho urobila neskutočne dlhým. Musela som sa pohnúť, nakoľko na vrchol už vyšli aj iní ľudia a nechceš brzdiť premávku. Nevedela som ovládnuť svoje emócie, celé telo bolo v jednom kŕči, kričala som zo strachu a nebola schopná vnímať nič iné, ako len to, že to je môj koniec. Celá dolina ma počula, pri poslednom výkriku som povedala, nikdy viac už takýto cirkus nechcem zažiť. Nedovolím svojej hlave robiť mi takúto hanbu. S odstupom času viem, že to bolo potrebné. Zabila som aj tých posledných démonov, ktorý mi vkladali do hlavy pochybnosti a to, že sa bojím výšok. Nebojím, len mám rešpekt a viem, že ak by som šla nabudúce, tak si to užijem.

    

Po tomto zážitku sa ďalšia trasa nekonala. Vrátili sme sa naspäť, nabrať sily a najedli sme sa. Po krátkom oddychu sme sa rozhodli, že si výstroj ešte predsa len necháme a pôjdeme sa pozrieť do Via ferratového sveta, kde boli ďalšie ferraty a omnoho náročnejšie, usudzujem asi len na pohľad. Nešli sme už, dochádzala nám energia, lebo sme vstávali o tretej ráno a aj sila v rukách už nebola to, čo na začiatku, tak sme šli na vyhliadkovú vežu, kde sme si užili nádherné výhľady.

  

Navštívili sme Kremnicu, prešli sa centrom mestečka a po ceste na ubytovanie sme sa zastavili ešte v strede Európy – Kremnické bane /geografický stred Európy/. Pekné a milé miesto, kde sme našli aj európsky prameň, z ktorého sme sa napili a našli zaujímavý odkaz.

                                                           

Druhý deň nášho výletu sme vyrazili do Gaderskej doliny, kde sme sa vybrali navštíviť hrad Blatnica, z ktorého boli taktiež nádherné výhľady a cítili sme sa úžasne, lebo tam nikto nebol. Fakt sme ešte stihli vyraziť mimo sezónu a užiť si prírodu v tichu. Cieľom bolo dostať sa k Čertovej bráne. Vyzeralo to jednoducho, ale nachodili sme sa ako „blbci“. Ale nevadí, mohli sme si na konci dňa pripísať cca 18 kilometroch nachodených, my sme boli spokojní.

 

ČERTOVA BRÁNA

Za jazdy sme bookli ubytovanie tak ako noc predtým. Nič sme dopredu nemali naplánované a tak sa mi to páči. Miesto ubytovania sme volili podľa cieľa nasledujúcej cesty a teda sme sa rozhodovali medzi ferratou v Martine alebo ferratou Dve veže. Nakoniec sme zvolili Dve veže a ubytovanie v dedinke Liptovská osada, odkiaľ sme si šli ráno zapožičať opäť výstroj a cca po 7 kilometroch sme boli na mieste. K ferratám sme sa dostali za 20 minút chôdze prevažne do kopca. Na mieste s informačnou tabuľou sme sa rozhodli ako a ktorú si vyberieme.

Zase som zvolila z môjho pohľadu najľahšiu s označením B, ktorá sa neskôr prehúpla do úrovne C. Dve skaly pred nami, ľudí na pohodu, nič preplnené, dalo sa pekne kráčať. Začiatok začal spokojne až do chvíle, kedy zase vidím natiahnuté lanko predo mnou a treba ho prejsť, aby som pokračovala ďalej. Vladko bol za mnou a teda je všetko na mne. Chcela som skončiť, no povedala som si, že po včerajšku sa nevzdám a skúsim to a budem si veriť. Podarilo sa, no celé moje vnútro bojovalo a potom som si povedala, že ak ešte nejaký takýto most, tak to bude už len lepšie a lepšie. Po chvíľke sme sa dostali na miesto, kde boli aj dobre umiestnené stupačky a všetko sme zvládali na pohodu. Výška bola v pohode, teda ja som nevedela odhadnúť ako vysoko sme, ale radšej som na to nemyslela, len na to ako už budeme hore.

A potom to prišlo. Miesto, kde sme sa zasekli. Žiadna stupačka len skala a lanko. Nevedela som dočiahnuť na lanko nado mnou. Asi takých do 30 centimetrov mi chýbalo. Nevedela som sa ani prepnúť. Bola som nalepená na skale a cítila som, že tak dlho nevydržím, lebo už aj pravá noha sa mi každú chvíľu povolí. Podo mnou Vladko, takže ak sa šmyknem ja, letí aj on. Bolo ticho, nevedeli sme ako ďalej. Jediná vec, čo som vedela je, že ak teraz niečo neurobíme, končíme. Tak som pozrela na lanko nad sebou a ľavou rukou som sa chcela na neho natiahnuť, tesne som ho minula, tak sme pozbierali spoločné sily a Vladko ma ešte akoby vydvihol a ja som sa už jemne prstami chytila a už som sa vytiahla a liezla som ako blázon preč z toho miesta a uvoľnila priestor Vladkovi, aby prišiel aj on. Veľmi sme sa vysilili. Nebezpečenstvo bolo až príliš nebezpečne pri nás. Po tomto sa Vladko rozhodol, že už nikam  nelezieme. Na vrchole opäť úžasný výhľad, no bezpečnejšie bolo na zemi.

                                           

Chcela som skúsiť ešte jednu, ale na to mi Vladko povedal, nech idem sama a že sa stretneme a polezieme hore spolu. Tiež to bola jednoduchšia cesta, len ešte do tretice som si vyskúšala prejsť natiahnutým lankom, ale tentokrát už sama. Ešte stále som bola veľmi veľmi opatrná, ale dalo sa to zvládnuť už bez menšieho stresu. Touto poslednou ferratou na druhú skalu sme náš trip ukončili a nešli riskovať na ďalšie pravdepodobne ťažšie trasy, po divokom zážitku.

                                                                               

Dáme tomu šancu niekedy nabudúce. Osobne sa rada vrátim na Skalku, sú tam fakt trasy, ktoré stoja za to ich vyskúšať, isto preveria vašu psychiku, silu a v konečnom dôsledku je to úžasná forma psychohygieny. Človek tam nemyslí na problémy všedných dní. Je krásne si užívať život… tak ho nepremárnime myslením na to, čo sme mohli spraviť inak. Just enjoy… ak sa ti naskytne príležitosť, chyť sa jej a precíť ten prítomný okamih.

Jenny

33 Comments

 • Anoboy
  Posted 19. júla 2023 21:51 0Likes

  nice,, anime website this Anoboy

 • legenda555
  Posted 19. júla 2023 23:06 0Likes

  nice,, slot gacor legenda555

 • slot deposit dana
  Posted 26. júla 2023 1:19 0Likes

  great!! article… slot dana

 • slot deposit dana
  Posted 28. júla 2023 19:42 0Likes

  great!! article… slot deposit dana 5000

 • anoboy
  Posted 18. augusta 2023 18:35 0Likes

  great!! article… streaming anime atanoboy

 • js安全
  Posted 1. septembra 2023 19:26 0Likes

  js安全 hello my website is js安全

 • one (audio)
  Posted 1. septembra 2023 19:26 0Likes

  one (audio) hello my website is one (audio)

 • savage king
  Posted 1. septembra 2023 19:26 0Likes

  savage king hello my website is savage king

 • touou
  Posted 1. septembra 2023 19:27 0Likes

  touou hello my website is touou

 • bee lyrics
  Posted 1. septembra 2023 19:27 0Likes

  bee lyrics hello my website is bee lyrics

 • queenhoki slot
  Posted 1. septembra 2023 19:27 0Likes

  queenhoki slot hello my website is queenhoki slot

 • emma and
  Posted 1. septembra 2023 19:28 0Likes

  emma and hello my website is emma and

 • hxh x
  Posted 1. septembra 2023 19:28 0Likes

  hxh x hello my website is hxh x

 • statistik sevilla
  Posted 1. septembra 2023 19:28 0Likes

  statistik sevilla hello my website is statistik sevilla

 • Hawkplay
  Posted 5. septembra 2023 6:44 0Likes

  Experience the thrill of winning from the comfort of your own home with Hawkplay

 • Slot Maxwin
  Posted 14. septembra 2023 11:49 0Likes

  great!!thankss anoboy

 • slot gacor
  Posted 2. októbra 2023 16:01 0Likes

  nice article bro,, bro I really like your writing thanks slot gacor hari ini

 • Eva
  Posted 27. októbra 2023 17:51 0Likes

  Sex selectio clinicCrucigied slutsAsian cumfartAmatejr glamour ukFreee video
  of ddp milfsSmoke cock suckDiry lebo cheerleadersDaniish teeen nide youngMadagascar gloria pornSimspons podn gameNude rzider download patchRonds wet bottomsPermanent facial
  hair removal in londonJaumee foxdworth sexx tape hottestCream iin pacific
  island teensSexy adult fanccy dres costumesFucck thhe crzck whoreAult
  xxxx mmovie video ost tgpNude partyhing iin vancouverCloverdaqle ca efotic massageDrunk clib teensMature
  in pantyhoe blogShaved back fuckStollen ssex pixsWhiote woman in georgia
  loves big blackk dickVoyeur ssex caam freeVip teen videosTeenn wdestlers galleryPorrn videeos girlls masterbatingGaau moie pornTransgender mufder victims listXxx stunts knoxxBritish goldn showersRussian women rezdy to fuckAnall anal
  deep deep imageAika r-16 virgin mission soundtrackBreast cancer awareness cookking apronn abcFrree how to
  thne a thumb drumSeior escorts laas vegasNude maseage menAngelina jjolie
  nakedd byKiraa kener druk andd fuckingFun fuckFrancesca garcia pornAmateur radio tnc usbFree each bikiniSupeer heroes
  forced fuckPureple muchroom seex techniqueCumm in cubtNake teen boy physical exam photo mom son cuckold dad Dalllas backlage adultSpank hdFree gallery pic trannyYoutbe oof fre pornSearch erotic newscasterSlave eat oown cumNevada amateur radio associationTilaa teequila bondage picsErotic big titPretty polly perfectly natural
  almost nakedMalle lokve heterosexualKim possdible bkow
  jobFree handjob and blowjopb tue moviesEriin pierced nudeSeex scewns in moviesDo ntural breast enhancementHaiy college menAdult
  lacy soniaSexy forteign tv bloopersFreee hardcore freak vidsMiilf tiny
  tits amatuerNude travellersCurrent ttreatment of breast cancerInterenet henmtai
  gamesDeepp male fistingTaboo adult stries freeGay latino mann videoAgonhal rhythm stripBonage russian viedosFree xxxx porn videoMandrill bottomPortand main sex parties3d porrn zillaCons
  oral stor rom het mastrb teen jumpSaratogaa vinttage trailersFrree teen wweb clipsSexx naked women gorls bloonde
  fuck videoDex breast pumpBastardly vanmessa hudgens nude picsBladk woimen double penetrationCumm treeFriends fucking my
  wife storiesFucjing the geasr shiftVintazge skateboard resourcesVintage ageed women sexy videosMilenma mascarenhhas nudeChristine odel teenI canjt reach my
  orgazmSexy faih hill pics fansiteWwww good assCrank itt up fuckerLesbian mistress videoGanng banmg moms movies freeLesbian rumirs about jillian michealsAdult reading
  tutoringLo mejior de porno gratisPothead lesbiansSexy stripper contestBlacck cum syot xxxJuliette and the
  liuck lyricPlump asan girlVintagte yong blondes plrn videos longerCathollic
  religion seex marriageFaciaal abise website reviewSexxy
  womesn iin wetlookSex tours tto vietnamGorog zitta pornoWaall street journal virginMaturebhtts sexDiy moles removal under breastsNude
  pikctures rhiannaGrokss nudee picksNude oon jerry springerSmzll woman soanked diapered bzby treatmentTeens white lingerie tgpTop asian ladyboyFamos
  celebrity lesbian scenesFree swediish porn samplesPornn teen pussyNude sexy gamesBbw lawtex galleryErotoc massae jerseey shoreHitman girrl nakedBrooke buyrke
  nude galleryAbuse catholic churcch iin sexOutdor sexMy husbanmds dickRaunch flithy adult funmy picturesCacium deposit breast eggsFucked ass punishmentChat gayy manhuntGirels escorft iin tuniseLocal girrl party
  fucck ukSecrrtary sexy pantiesVintag patchwork by milesBottom freezer refrigerator questionsTeenn jobs
  sann diegoErotic threesom clipMarried to rock nud clipsPoorn uncut cockXxx tube clipsYoumg fashion teen modelsEscort service guelphAdult noveltty shops iin new orleansMark ashley cockSuckk kis teensYouu podn momJennnifer pornn stewartBlue hair fuckMistres mmi classifirds escortsBrittie murphy nudeSmall bijkinis seee thruFemale boss ssuck make
  secretary cockAyyia napa party sexNubiles peeingWatch honedy parker pornOldd woimen witgh great bodies fuckingMrrs indua bikiniAmbdr foox nudesAdujlt central contact
  partyR kely naksd picsFreee adjlt viudeos sharingBillar connection ddick abbotBig
  ltian pussyPorn tube anl youngNeew zzealand grl iin naapier for sexLoss
  of sexualGrown layout mspace sexyWhiite stocking lesbbian feet heels
  picsSex clip dog skippyWhole orld cann kiszs mmy assNaied victtoria beckhamTeenn
  magazine contentsSluut wifde ttraining campGoldie awn nude photosFrree nude
  brooke shieldsOnlinee frre lesbian videoBracelet breast
  cancer foopt laady lockerPiic strip teaseArre homosexuals born nott madePantyhosse tybe
  galleriesAsian and black irls fuckingOlder adjlt college sudent scholarshipProvence tow gayElectric
  penis vibratorHow too shave a womans pussyTalll mann gayy pornMale bodyy uilding nudeBlack teen actorPain iin vaginba bone

 • jerry.mc
  Posted 30. októbra 2023 6:17 0Likes

  Dear immortals, I need some wow gold inspiration to create.

 • 🔰 Bы вышли пoбeдитeлeм ->> https://forms.yandex.ru/cloud/6547f88a693872299d4af567/?hs=a9eef0fc22e58f4d55c87b960e95f0ad& # LE448 🔰
  Posted 10. novembra 2023 17:28 0Likes

  ntmdec

 • Hawkplay
  Posted 18. decembra 2023 4:43 0Likes

  Level up your gaming experience with epic adventures! Hawkplay

 • Fake Temp Mail
  Posted 31. decembra 2023 19:19 0Likes

  of course like your website but you have to check the spelling on several of your posts A number of them are rife with spelling issues and I in finding it very troublesome to inform the reality on the other hand I will certainly come back again

 • Platinum Keto ACV Gummies price
  Posted 2. januára 2024 0:08 0Likes

  Ive read several just right stuff here Certainly price bookmarking for revisiting I wonder how a lot effort you place to create this kind of great informative website

 • Earth Essence CBD Gummies
  Posted 2. januára 2024 4:50 0Likes

  What i do not realize is in fact how you are no longer actually much more wellfavored than you might be right now Youre very intelligent You recognize thus considerably in relation to this topic made me in my view believe it from numerous numerous angles Its like men and women are not fascinated until it is one thing to do with Lady gaga Your own stuffs excellent All the time handle it up

 • 🎁 Get free iPhone 15: http://amormc.com/uploads/go.php 🎁 hs=a9eef0fc22e58f4d55c87b960e95f0ad*
  Posted 10. januára 2024 9:52 0Likes

  dob076

 • Lodibet
  Posted 15. januára 2024 12:23 0Likes

  Plug in, zone out. It’s time to conquer the virtual frontier with skills and style! Lodibet

 • 🔶 You have a message # 956. Go > https://forms.yandex.com/cloud/65a8ee1e5d2a0628db729f8e/?hs=a9eef0fc22e58f4d55c87b960e95f0ad& 🔶
  Posted 8. februára 2024 1:24 0Likes

  33ptr3

 • SShanecoaps
  Posted 11. februára 2024 0:55 0Likes

  Cialis Doses
  (Moderator)
  Cialis 5 mg prezzo cialis 5 mg prezzo tadalafil 5 mg prezzo

 • DichaelLed
  Posted 17. februára 2024 12:44 0Likes

  Thanks for every other fantastic article. Where else may anybody get that kind of information in such a perfect means of writing? I have a presentation subsequent week, and I’m at the search for such information.
  cloudbet opinioes

 • DavdidMog
  Posted 22. februára 2024 13:10 0Likes

  Aviator Spribe бонус казино
  I join. All above told the truth. We can communicate on this theme.
  Добро пожаловать в захватывающий мир авиаторов! Aviator – это увлекательная игра, которая позволит вам окунуться в атмосферу боевых действий на небе. Необычные графика и захватывающий сюжет сделают ваше путешествие по воздуху неповторимым.

  Играйте в популярный автомат Aviator Spribe играть с друзьями онлайн казино и выигрывайте крупные призы!
  Aviator игра позволит вам почувствовать себя настоящим пилотом. Вам предстоит совершить невероятные маневры, выполнять сложные задания и сражаться с противниками. Улучшайте свой самолет, чтобы быть готовым к любым ситуациям и становиться настоящим мастером.
  Основные особенности Aviator краш игры:
  1. Реалистичная графика и физика – благодаря передовой графике и реалистичной физике вы почувствуете себя настоящим пилотом.
  2. Разнообразные режимы игры и миссии – в Aviator краш игре вы сможете выбрать различные режимы игры, такие как гонки, симулятор полетов и захватывающие воздушные бои. Кроме того, каждая миссия будет предлагать свои собственные вызовы и задачи.
  3. Улучшение и модернизация самолетов – в игре доступны различные модели самолетов, которые можно покупать и улучшать. Вы сможете устанавливать новое оборудование, улучшать двигательность и мощность своего самолета, а также выбирать различные варианты окраски и декорации.
  Aviator краш игра – это возможность испытать себя в роли авиатора и преодолеть все сложности и опасности воздушного пространства. Почувствуйте настоящую свободу и адреналин в Aviator краш игре онлайн!
  Играйте в «Авиатор» в онлайн-казино Pin-Up
  Aviator краш игра онлайн предлагает увлекательную и захватывающую игровую атмосферу, где вы становитесь настоящим авиатором и сражаетесь с самыми опасными искусственными интеллектами.
  В этой игре вы должны показать свое мастерство и смекалку, чтобы преодолеть сложности многочисленных локаций и уровней. Вам предстоит собирать бонусы, уклоняться от препятствий и сражаться с врагами, используя свои навыки пилотирования и стрельбы.
  Каждый уровень игры Aviator краш имеет свою уникальную атмосферу и задачи. Будьте готовы к неожиданностям, так как вас ждут захватывающие повороты сюжета и сложные испытания. Найдите все пути к победе и станьте настоящим героем авиатором!
  Авиатор игра является прекрасным способом провести время и испытать настоящий адреналиновый разряд. Готовы ли вы стать лучшим авиатором? Не упустите свой шанс и начните играть в Aviator краш прямо сейчас!
  Aviator – играй, сражайся, побеждай!
  Aviator Pin Up (Авиатор Пин Ап ) – игра на деньги онлайн Казахстан
  Aviator игра предлагает увлекательное и захватывающее разнообразие врагов и уровней, которые не оставят равнодушными даже самых требовательных геймеров.
  Враги в Aviator краш игре онлайн представлены в самых разных формах и размерах. Здесь вы встретите группы из маленьких и быстрых врагов, а также огромных боссов с мощным вооружением. Разнообразие врагов позволяет игрокам использовать разные тактики и стратегии для победы.
  Кроме того, Aviator игра предлагает разнообразие уровней сложности. Выберите легкий уровень, чтобы насладиться игровым процессом, или вызовите себе настоящий вызов, выбрав экспертный уровень. Независимо от выбранного уровня сложности, вы получите максимум удовольствия от игры и окунетесь в захватывающий мир авиаторов.
  Играйте в Aviator и наслаждайтесь разнообразием врагов и уровней, которые позволят вам почувствовать себя настоящим авиатором.

 • 🔴 Transaction 50 591 $. GЕТ => https://forms.yandex.com/cloud/65c5cc5d50569049b5e1d17f/?hs=a9eef0fc22e58f4d55c87b960e95f0ad& 🔴
  Posted 23. februára 2024 8:46 0Likes

  zkpxsj

Leave a comment